Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 246

Alfred Kubin *

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Rattengeist, rechts unten signiert und datiert: Kubin Okt (19)51, Tusche und Aquarell auf Papier, ca. 20 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1.800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 3.600,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion - Bilder
Datum: 15.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 15.05.2018