Josef Dobrowsky *
(Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach) Strauß aus Rittersporn und Glockenblumen, signiert, datiert: J. Dobrowsky (19)49, Pastell auf Papier, ca. 63 x 48 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.625,-
EUR 2.400,- do EUR 3.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Josef Dobrowsky *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: