Čís. položky 192

Therese Schachner *

Therese Schachner * - Spring auction

(Wien 1869-1950) Oleanderblüte, signiert: T. Schachner, Öl auf Karton, ca. 45 x 37 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

15.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Therese Schachner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring auction - Dipinti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 15.05.2018