Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) The fisher in the cliffs, signiert, datiert: F. Aigner (19)69, bezeichnet, Öl-Mischtechnik auf festem Papier, kaschiert auf Leinwand, ca. 145 x 125 cm, beschädigt (SLS) Ruf 4.000
Provenienz:
Privatsammlung, Linz
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Fritz Aigner *
Provenienz:
Privatsammlung, Linz
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-