Egon Hofmann
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Blick auf Oberneukirchen, signiert: E. Hofmann-Linz, rückseitig bezeichnet, Öl auf Malkarton, ca. 34 x 44 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
EUR 2.400,- do EUR 3.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Egon Hofmann
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: