Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) Stadtseite, signiert, datiert: Attersse (19)93, bezeichnet, Öl auf Papier, ca. 62 x 44 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 4.500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
15.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 13.750,-
EUR 9.000,- do EUR 12.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Christian Ludwig Attersee *
Aukce: | Spring auction - Dipinti |
Datum: | 15.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 15.05.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-