Čís. položky 312-164245/0001

Brillant-Damenring

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,55 ct, 4 g, RW 58, Tragespurenøg4

Expert: Martin Schima Martin Schima
+43-1-8139568

martin.schima@dorotheum.at

26.04.2018 - 11:53

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillant-Damenring

+43-1-8139568

martin.schima@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 26.04.2018 - 11:53
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.04. - 26.04.2018