Farbstein Brillant Damenring "Blumen"
Gold/Weißgold 750, Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, Rubine, Saphire, RW 51, 7,3 g, Tragespurenøg7
26.04.2018 - 11:57
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.04.2018 - 11:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.04. - 26.04.2018 |