Brillant Saphirring
Gold 580, Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 65, 5,8 g Saphir mir Oberflächenmerkmalen WARE AUS PRIVATBESITZøx
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
23.04.2018 - 16:16
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant Saphirring
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.04.2018 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.04. - 23.04.2018 |