Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-117650/0000

Benesch

(Österreich um 1930) Wildscheinrudel in Winterlandschaft, handsigniert Benesch, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 27 x 36 cm, in bronzefarbigem, massegezierten Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

23.04.2018 - 16:54

Vyvolávací cena:

Benesch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.04.2018 - 16:54
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.04. - 23.04.2018