Čís. položky 191-022970/0008

Tierfigur "Bison"

Tierfigur "Bison" - Umění, starožitnosti, šperky

aus deutschem Porzellan, Marke Edelstein-Kunstabteilung weiß glasiert, farbig bemalt, am Sockel signiert S. Buscetta, gemarkt, Modellnr. 1015, Höhe 21,5 cm, kleiner Glasurfehler

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

23.04.2018 - 17:07

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Tierfigur "Bison"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.04.2018 - 17:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.04. - 23.04.2018