Čís. položky 045-194555/0000

Altschliffbrillant Solitär ca. 0,50 ct

Weißgold 585, 2,2 g, RW 55, Etuiøg2

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

25.04.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 25.04.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.04. - 25.04.2018