Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 480

Hudební trio

porcelán, pestře malovaný a zlacený, oválná základna s erbem s liliemi a královskou korunou, na základně sedící dáma hrající na křídlo, stojící kavalír hrající na flétnu a sedící kavalír hrající na basu, Německo, Volkstedt - Rudolstadt, nepravá značka Ludwigsburgu, 1. čtvrtina 20. století, 46 x 32 cm, výška 36 cm, lehce poškozeno - prsty, kvítka a krajky (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Hudební trio

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018