Čís. položky 278

Bělocvětov Andrej (Praha 1923 - 1997 Praha)

Bez názvu, signováno vpravo nahoře Bělocvětov, tuš/papír, 21 x 29 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018