Bělocvětov Andrej (Praha 1923 - 1997 Praha)
Bez názvu, signováno vpravo nahoře Bělocvětov, tuš/papír, 21 x 29 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |