Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 232

Černý Karel (Brno 1910 - 1960 Praha)

Černý Karel (Brno 1910 - 1960 Praha) - Výtvarné umění a starožitnosti

Pohár s fialkami, signováno a datováno vpravo dole s věnováním (částečně odstraněné) K. Černý 16 IV 44, akvarel/papír, 26 x 19,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018