Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 231

Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)

Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha) - Výtvarné umění a starožitnosti

Velikonoce, signováno a datováno ve štočku vpravo dole Jos. Lada 38, ofset/papír, 62 x 47 cm, poškozeno, pasparta, rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018