Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204

Dughet Gaspard - připsáno (1615 - 1675)

Vila v Campagni, nesignováno, rudka/papír fixovaný na druhotném papíře, 15,5 x 19,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018