Trevisani Francesco - napodobitel
Smrt sv. Václava, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 65,5 x 42 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |