Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 176

Trevisani Francesco - napodobitel

Smrt sv. Václava, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 65,5 x 42 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 120.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018