Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Honzík Jaroslav (Plzeň 1870)

Jezdci na pobřeží, signováno vpravo dole J. Honzík, olej/karton, 36 x 55,5 cm, sklo, lehce poškozená malba a rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Honzík Jaroslav (Plzeň 1870)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018