Čís. položky 62

Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)

Z venkova, signováno vpravo dole V. Malý, olej/plátno, 51 x 76 cm, řezbovaný rám (Šm)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018