Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)
Z venkova, signováno vpravo dole V. Malý, olej/plátno, 51 x 76 cm, řezbovaný rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |