Čís. položky 99

Altschliffdiamantstabbrosche 0,75 ct

Altschliffdiamantstabbrosche 0,75 ct - Šperky, umění a starožitnosti

Gold 585, Kulturperlen im Verlauf, Diamant in aufgelegter Silberfassung, Länge ca. 8,8 cm, österr. Amtspunze 1867-1872, 8,1 g Ruf 650

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 17.05.2018