Brillantring, ca. 0,30 ct
Gold 585, RW 56,5, 11,4 gøG11
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
08.05.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantring, ca. 0,30 ct
Gold 585, RW 56,5, 11,4 gøG11
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.05.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Ring ca. 0,50 ct
- Päpste des 19. und 20. Jhdt.
- Brillant Armkette zus. ca. 0,25 ct