Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035308/0017

C. Jungel

(um 1900) Porträt einer jungen Dame, signiert unten rechts: C. Jungel, datiert: (18)99, Öl auf Leinwand, ca. 52 x 42 cm, stark fleckig, beschädigt, ungerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

03.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

C. Jungel

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 03.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.04. - 03.05.2018