Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-259191/0001

12 kleine Löffel

13-lötiges Silber, Alt Wiener Amtspunze 1853, bekröntes Monogramm, zus. 192,4 g, in Originaletui dieses mit deutlichen Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

03.05.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

12 kleine Löffel

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 03.05.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.04. - 03.05.2018