Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-441951/0002

Brillantring

Gold 750, 2 Brillanten zus. ca.0,20 ct, 1 rubinfärbiger Schmuckstein, RW 55, 6,7 g, Schmuckstein beschädigtøG4

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

04.05.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Brillantring

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck
Datum: 04.05.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online