Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062683/0002

Lilly Charlemont *

(Wien 1890-1975) "Beim Dreimarkstein, Wien 19", rückseitig alt bezeichnet, signiert, datiert Lilly Charlemont 1940, Öl auf Leinwand, 84 x 66 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.05.2018 - 12:34

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Lilly Charlemont *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.05.2018 - 12:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online