Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064458/0000

Willi Depré *

(1922-1995) Zigeunerin, rechts unten signiert: de Pré, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 40 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Willi Depré *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online