Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019599/0001

Hans Wulz *

(Landeck 1909-1985 Wien-Mauer) Prinzessin der Lust, rechts unten signiert und datiert: H Wulz 1951, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 85 x 42 cm, vergoldeter Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.05.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Hans Wulz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online