Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022957/0018

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien) Ohne Titel, rechts unten signiert: Hans Fronius, Lithografie, ca. 45 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online