Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022533/0003

Maler Ende 19. Jh.

Ländliche Idylle, rechts unten signiert und datiert: Sella (18)94, Öl auf Leinwand, ca. 38 x 31 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Maler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online