Čís. položky 110-020779/0190

Anbietetasse

Silber 800, österreichische Amtspunze 1872-1922, Meisterzeichen "HS" Glaseinsatz geschliffen, verbeult, Altersspurenøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

30.04.2018 - 11:34

Vyvolávací cena:

Anbietetasse

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 30.04.2018 - 11:34
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.04. - 30.04.2018