Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Ansicht aus Krems, Wachau, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, ovale Form ca. 20 x 15 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.04.2018 - 12:39
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.04.2018 - 12:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 30.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Karl Raupp
- Altschliffbrillant-Armreif
- Diamant Anhänger zus. ca. 4,50 ct