Čís. položky 110-020799/0006

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) Karlskirche in Wien, Bleistift, Buntstiftzeichnung auf Papier, signiert Robert Kasimir, Passep. Ausschnitt 31 x 27 cm. gerahmt.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

30.04.2018 - 12:53

Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 30.04.2018 - 12:53
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.04. - 30.04.2018