Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020799/0011

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) Ansicht aus Klosterneuburg, Bleistift, Buntstiftzeichnung auf Papier, signiert Robert Kasimir, Passep. Ausschnitt 39 x 26 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

30.04.2018 - 12:55

Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 30.04.2018 - 12:55
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 19.04. - 30.04.2018