Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-194559/0000

Altschliffbrillant Ohrstecker zus. ca.0,60 ct

Gold Weißgold 750, 1,3 g, øg1

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 813,-
Vyvolávací cena:

Gold Weißgold 750, 1,3 g, øg1

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky - Asta di Festa della mamma
Datum: 04.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.04. - 03.05.2018