Čís. položky 093-072751/0000

Heinz Goll *

(Klagenfurt 1934-1999 Bogota) "Abendmahl", signiert Heinz Goll, Druck auf Leinen, im Druck monogrammiert und datiert 97, die Nr.7/96, 280 x 90 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Heinz Goll *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Předaukční výstava: online