Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015970/0007

Eduard Manhart

(Klagenfurt 1880-1945) "Landschaft", signiert E. Manhart, datiert 1912, Aquarell auf Papier, auf Karton fixiert, Ausschnitt 32 x 40 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Eduard Manhart

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Besichtigung: online