Čís. položky 195-035330/0032

Christian Peschke *

(Bad Säckingen 1946-2017) Herz-Dame, signiert unten rechts: C. Peschke, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 126 x 100 cm, gerahmt Ruf 2400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

26.04.2018 - 17:24

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Christian Peschke *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 26.04.2018 - 17:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 26.04.2018