Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 518

Vincenz Hawlicek

(Wien 1864-1914) Sommerliche Landschaft mit Holzstaffeln am Wegrand, signiert und datiert unten rechts: V. Hawlicek (1)907, Aquarell auf Karton, ca. 26 x 34 cm, rückseitig Studie, verglast, alter Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:

Vincenz Hawlicek

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 18.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2018