Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 489

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) Dorf Kaprun mit dem Kitzsteinhorn, signiert und datiert unten links: K. Flieher Wien 1932, Öl auf Leinwand, ca. 24 x 32,5 cm, vergoldeter Ochsenaugenrahmen, gering beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
Vyvolávací cena:

Karl Flieher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 18.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2018