Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 471

A. Deutscher

(1. Hälfte 20. Jahrhundert) Italienische Frauen beim Wasser holen am Marktbrunnen, signiert unten rechts: A. Deutscher, Aquarell auf Papier, ca. 18 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.05.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

A. Deutscher

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 18.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2018