Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 470

Franz Karl Delavilla *

(Wien 1884-1967 Frankfurt/ Main) Stürmische See, signiert unten rechts: F. K. Delaville, im Stein rechts mittig monogrammiert und datiert: FKD (19)20, Kreide-Farblithografie, Blatt ca. 61 x 46 cm, Passepartout, ungerahmt

Provenienz:
aus Sammlung Pabst

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Franz Karl Delavilla *

Provenienz:
aus Sammlung Pabst

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 18.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2018