Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 469

Alfred Deggendorfer *

(Salzburg 1899-1975) Blick vom Kapuzinerberg auf Festung, signiert und datiert unten links: A. Deggendorfer, Salzburg 1958, Aquarell auf Papier, ca. 42 x 55 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.05.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 425,-
Vyvolávací cena:

Alfred Deggendorfer *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 18.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.05. - 18.05.2018