Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087325/0003

Teller,

Silber, rund fassoniert, plastisch floraler Rand, Dm. 27 cm, Gewicht 435 g, Meisterzeichen, Beschauzeichen 1827, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

09.05.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Teller,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 09.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online