Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Blumenstand bi der Wiener Staatsoper, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir, im Stock datiert 18. May 1954 43,5 x 40 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.05.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.05. - 14.05.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: