Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021043/0013

Jiri Anderle *

(Palikov bei Benesov 1936) Ohne Titel, Radierung signiert Anderle Nr. 65/200 19,8 x 28,2 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.05.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Jiri Anderle *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 14.05.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 04.05. - 14.05.2018