Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064848/0014

Künstler Anfang 20. Jahrhundert

Stillleben mit Nähkörbchen und Margeriten in einer Glasvase, Öl auf Karton, 38 x 47,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

15.05.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 15.05.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum