Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064390/0004

Marie Egner

(Radkersburg 1850-1940 Maria Anzbach) Die Trauneralm in Ferscher Tal, betitelt, datiert 13.7.02, verso datiert 27.7. 1902, Aquarell auf Papier, 16,5 x 11 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.05.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Marie Egner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 15.05.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum