Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-096794/0032

Teller,

Japan, 19. Jh., Porzellan, farbig und gold gemalte Darstellung eines Samurais zu Pferd mit Knappen sowie Tiger, Dm. 24,6 cm, Bodenmarke, Rand minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

15.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatica
Datum: 15.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online