Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023488/0008 -

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015) Selbstportrait Groteske, signiert: Ernst Fuchs, nummeriert: 26/150, um 2012, Farbradierung auf Bütten, Plattengröße ca. 40 x 30 cm, Blattgröße ca. 66 x 51,5 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.05.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.05.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Předaukční výstava: online